avukat ayşe tahancı ankara boşanma ceza avukatı

Avukat Ayşe Tahancı

Ted Wells is known as a tenacious fighter who protects his client’s interests as though they were his own. Phasellus ultrices nulla quis nibh. Quisque a lectus. Donec consectetuer ligula vulputate sem tristique cursus. Nam nulla quam, gravida non, commodo a, sodales sit amet, nisi.

Court Admissions

Nulla sed leo. Class aptent taciti sociosqu ad litora torquent per conubia nostra, per inceptos himenaeos.

Professional Associations

Nulla sed leo. Class aptent taciti sociosqu ad litora torquent per conubia nostra, per inceptos himenaeos.

Ayşe Tahancı, 1993 yılında Ankara’da doğmuştur. İlk ve lise öğrenimini Ankara’da tamamladıktan sonra, 2011 yılında Turgut Özal Üniversitesi Hukuk Fakültesine tam burslu olarak kaydolmuş, 2015 yılında onur öğrencisi olarak hukuk fakültesinden mezun olmuştur. Hukuk fakültesi öğrenimi sırasında Av. Prof. Dr. Christian Rumpf’un Stuttgart Almanya’daki Ofisi ve çeşitli hukuk bürolarında staj yapmıştır.

2012 yılında Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler bölümüne kaydolmuş ve 2017 yılında mezun olmuştur.

Halen Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Kamu Hukuku Bölümünde Ceza Hukuku alanında yüksek lisans eğitimine devam etmektedir.

Ankara Barosunda staj eğitimini tamamladıktan sonra 2017 yılında Avukatlık yeminini ederek 30883 sicil numarası ile mesleğe başlamıştır. Staj süresi boyunca ve staj sonrasında katıldığı eğitim programları ve seminerlerle mesleki yetkinliğini ve bilgisini arttırmıştır.

Halen, 2017 yılında eşi Fatih Tahancı ile birlikte kurmuş olduğu Tahancı Hukuk Bürosunda kurucu avukat olarak çalışmaktadır.

İletişim Bilgileri

Adres
Söğütözü Mah. Söğütözü Cad. No:2 Koç İkiz Kuleleri A Blok Kat:3 Daire No:7 Çankaya/ANKARA
Cep Telefonu
0 532 580 28 12
Ofis Telefonu
0 312 950 57 99